| Eriolukord

02.10-09.10.21 Rahumäe kooli õpilased keelereisil Inglismaal

1. päev

Rahumäe põhikooli 9. klassi õpilased jõudsid Inglismaale lõunal kell kaks, sõitsid seejärel kaks tundi edasi Brightonisse ISE kooli ning kohtusid seal peredega.

Õpilastel oli väga lõbus.

Kui muusikaõpetaja näeb lennujaamas klaverit:

2. päev

Tänane päev möödus Windsoris ja Oxfordis. Windsoris nägime lossi, kus kuninganna sel hetkel ka kohal viibis. Sellest andis märku tornitippu heisatud lipp.

Oxfordis on 39 ülikooli, meil õnnestus näha paari neist.

3. päev

9. klass käis oma esimeses inglise keele tunnis. Pärast lõunasööki suunduti ekskursioonile Brightonisse. Nii õpilastele kui ka õpetajatele meeldis päev väga.

4. päev

Vaatasime ringi Londonis. Teele jäid Buckingham Palace, London Bridge, Tower Bridge ja teisi kuulsaid vaatamisväärsusi.

Päev oli imetore, aga õhtul hakkasid õpilased ilmutama  väsimuse märke, mis avaldus peamiselt nende mõnevõrra muutunud käitumises.

Filmiõhtu

Öö möödus õpilastel filme vaadates ja süües. Oldi ühtaegu nii rahulikud kui ka lärmakad. Kõigil, ka õpetajatel, oli lõbus ja tore.

5. päev

9. klass käis võrkpalli mängimas. Kõigil oli väga lõbus.

6. päev

Kell 2.30 jõudis transfeer ISE Hove´i kooli juurde. Bussis paljud juba magasid. Stantoni lennujaama jõudis buss kell 4.30. Lennuk startis 6.25 Inglise aja järgi ja jõudis Eestisse kl 11.00 Eesti aja järgi.