Õpilasesindus

Soovid muutust? Räägi kaasa!

Õpilasesindus 2023/2024

Õpilasesindus on meeskond teise ja kolmanda kooliastme õpilastest, kes esindab õpilaste huve. Kaasa räägitakse igapäevase koolielu korraldamise küsimustes. Noored saavad avaldada arvamust, teha ettepanekuid erinevatele huvigruppidele – juhtkond, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad. Suure osakaaluga õpilasesinduste tegemistes on ürituste ja koolipere ühiste ettevõtmiste korraldamine. Jagades ideid ja rääkides kaasa teeme koos päeva paremaks.

Õpilasesindus 2023/2024
ÕE president : Aile Oks
Asepresident : Ireen Heinsaar
Protokollija: Adriane Brigitta Parre
Juhatuse liikmed: Eliisa Mööl, Lisete Marie Rätte, Sten Eelrand, Saskia Alunurm, Rebeka Ilja
Hoolekogu liige : Aile Oks
Kooli tervisenõukogu liige : Lisete Marie Rätte

Oleme jagunenud tiimideks

• Kunstitiim

Kunsitiim disainib ja loob kujundust erinevatele üritustele.

• Sporditiim

Sporditiim tegeleb Liikuma Kutsuva Kooli projektiga, tuues üheskoos koolipäeva rohkem liikumist, ja korraldades kooli spordielu.

• Kultuuritiim

Kajastab kooli kultuurielu.

• Meediatiim

Liitu Rahumäe kooli meediatiimiga!

Rahumäe põhikoolil on oma meediatiim, kuhu ootame liituma kõiki 5.–9. klassi õpilasi.

Meediatiimi eesmärk on kajastada koolielu kogu selle põnevuses ja kirevuses. Selles on suur osa meediatiimi liikmetel, kes tegelevad kooli Instagrami postituste, fotode ning videoklippide loomisega pildipanka. Seda kõike meediatiimis õpitaksegi.

Meiega liitumiseks ei pea kindlasti olema professionaal, sest me kõik alustame kusagilt ja õpime üheskoos oma vigadest.

Meediatiimi eelis on võimalus osaleda põnevatel väljasõitudel ja loengutel. Vaata ka SIIT

Küsimuste korral pöörduge palun õpilasesinduse või Tiina Treiboldi poole. Registreerige end meediatiimi lingil: Meediatiimi registreerimine

NB! Meediatiimis osalemine on tasuta!

• Heli- ja valgustiim

https://rahumae.edu.ee/digitee/meediatiim/Heli- ja valgustiim pakub erinevaid lahendusi ürituste läbiviimisel.

• Koolilehe Rahukas tiim

Koolileht Rahukas kajastab koolisündmusi ja -tegevusi.

Võta julgelt ühendust

Mis toimub?