Meediatiim

Meediatiimi liikmed aitavad kajastada koolielu ja -ürituste melu, tegelevad kooli Instagram´i postituste, fotode ning videoklippide tootmisega.

NB! Meediatiimis saab käia 5.–9. klassi õpilasi meediatiimi.

Meediatiimi eesmärk on kajastada seda, mis koolielus toimub. Meediatiimis õpime sisuloomet, näiteks kuidas teha pilti ja videot. Meiega liitumiseks ei pea kindlasti olema professionaal, sest me kõik alustame kusagilt ja õpime üheskoos oma vigadest.

Meediatiimi eelis on võimalus osaleda põnevatel väljasõitudel ja loengutel.

Küsimuste korral pöörduge palun õpilasesinduse või Tiina Treiboldi poole.

Registreerimine: Meediatiimi registreerimine

NB! Esimene kokkusaamine toimub T27.09.22 kell 15.15 Wifis.

PS! Meediatiimis osalemine on tasuta!

Rahumäe kooli Meediatiim külas Prangli saare koolil 08.06.22

Väljasõit Prangli saarele oli Meediatiimi poolt igati väärika tööga ära teenitud. Sel aastal on pildistatud 77 kooliüritust!

Prangli saarel võttis meid vastu Prangli kooli direktor Tiina Piirisaar, kes tegi väikese ringkäigu koolimajas ja jutustas Prangli saare pärimusi ja rahvajutte.

Sealt edasi suundusime Prangli rahvamajja, kus tutvusime Jaanus Orgussaare söemaalide näitusega.

Fotonäitusel, mis samuti rahvamajas asus, valiti välja oma lemmikud ja anti kaaslastele oma analüüs ja põhjendus väljavalitud pildi kohta. Arvamused on tõesti väga erinevad aga põhjendatud!

Edasi külastasime lugemishuviliste meediatiimi liikmete soovil Prangli raamatukogu, kus tagasihoidlik raamatukoguhoidja meile põgusa ülevaate saare elust-olust andis.

Prangli saarel on looduslikud maagaasi puuraugud. Nende peal on võimalik grillida. Otsisimegi üles maagaasi väljumise asukoha ja süütasime tule.

Edasi väisasime Eesti Randa, millele järgnes pikk ja piisavalt tempokas mereäärne matk saare tippu.

Prangli kiriku juures leidsime üles varanduse pärast 1920 aastal mõrvatute haua, millest kuulsime Prangli kooli direktrissi jutupajatustes.

Sellele järgnes igati oodatud grillimine, kus turismitalu perenaine meie jaoks juba aegsasti söed kütte oli pannud. Ettevalmistatud mängude jaoks jäi aga aega liialt väheseks. Perenaise lahke pakkumise peale tutvusime saare põlistalu mitmekesiste tõusortiga kana ja kukekarjaga.

Matk oli elamusterohke ja parajalt väsitav. Pildistasime neljas kategoorias. Õnneks vedas meil ilmaga.

Aitäh kooli juhtkonnale, kes pani toe alla, et me reis ikka tõesti toimuda saaks! Võtame seda kui preemiat. Aitäh kõigile senistele liikmetele koolielu visualiseerimise ja kajastamise eest! Meediatiimi järgmist aastat ootavad ees uued väljakutseid!