Õpilasesindus

Soovid muutust? Räägi kaasa!

Õpilasesindus 2020/2021

Õpilasesindus on meeskond teise ja kolmanda kooliastme õpilastest, kes esindab õpilaste huve. Kaasa räägitakse igapäevase koolielu korraldamise küsimustes. Noored saavad avaldada arvamust, teha ettepanekuid erinevatele huvigruppidele – juhtkond, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad. Suure osakaaluga õpilasesinduste tegemistes on ürituste ja koolipere ühiste ettevõtmiste korraldamine. Jagades ideid ja rääkides kaasa teeme koos päeva paremaks.

ÕE president: Liisa Lätte
Asepresident: Mona Mirtel Tammik

Juhatus:
Marleen Pauklin
Katri Kõrts

Protokollija: Karmen Kõiv

Oleme jagunenud tiimideks

• Kunstitiim

Kunsitiim disainib ja loob kujundust erinevatele üritustele.

• Sporditiim

Sporditiim tegeleb Liikuma Kutsuva Kooli projektiga, tuues üheskoos koolipäeva rohkem liikumist, ja korraldades kooli spordielu.

• Kultuuritiim

Kajastab kooli kultuurielu.

• Meediatiim

Meediatiimi liikmed aitavad kajastada koolielu ja -ürituste melu, tegelevad kooli Instagram´i postituste, fotode ning videoklippide tootmisega.

NB! Kutsume kõiki 5.–9. klassi õpilasi meediatiimi. Meediatiimi eesmärk on kajastada seda, mis koolielus toimub.

Meediatiimis õpime sisuloomet, näiteks kuidas teha pilti ja videot. Meiega liitumiseks ei pea kindlasti olema professionaal, sest me kõik alustame kusagilt ja õpime üheskoos oma vigadest.

Meediatiimi eelis on võimalus osaleda põnevatel väljasõitudel ja loengutel.

Küsimuste korral pöörduge palun õpilasesinduse või Tiina Treiboldi poole. Registreerige end meediatiimi lingil: Meediatiimi registreerimine

NB! Meediatiimis osalemine on tasuta!

• Heli- ja videotiim

Heli- ja valgustiim pakub erinevaid lahendusi ürituste läbiviimisel.

• Koolileht "Rahukas" tiim

Koolileht “Rahukas” kajastab erinevaid koolisündmuseid ja tegevusi.

Võta julgelt ühendust

Mis toimub?