Lugemissaal

Kuula vaikust!

Lugemissaal ootab Sind, kui Sa vajad vaikust, et tegeleda õppetööga, lugeda raamatut või ajakirja, pidada vestlusi sõbra või meeskonnakaaslasega.

1. üritus sarjast “Lugemine loeb”

5. oktoobril osalesid 2. klassid lugemissaali üritusel "Lugemine loeb". Oma lemmikraamatut "Aatomiku juhtumused" luges ette kehalise kasvatuse õpetaja Janno Abner. Õpetaja Nele Mariste tutvustas uusi raamatuid "Väike vunts" ning "Piia präänik ja bandiidid".

2. üritus sarjast “Lugemine loeb”

Lugemissaali ürituse “Lugemine loeb" 2. kohtumine toimub seekord 4. klassidele 22. oktoobril kell 10.30. Külla tuleb lastekirjanik Kadri Hinrikus, kes tutvustab oma uut raamatut "Elevant".

3. üritus sarjast “Lugemine loeb”

Õpetaja Eve Rohtla loeb 12. novembril kell 10.25 3. klassidele ette oma lemmikraamatut "Pan Kleksi akadeemia". Õpetaja Nele Mariste tutvustab Andrus Kivirähki raamatut "Tilda ja tolmuingel".

4. üritus sarjast “Lugemine loeb”

13. detsembril kogunesid lugemissaali 1. klasside õpilased, et saada osa neljandast "Lugemine loeb" üritusest. Õpetaja Johannes Vergi luges ette oma lapsepõlve lemmikraamatut "Viplala lood" ning õpetaja Nele Mariste tutvustas jõuluraamatut "Väike põhjapõder". Ühiselt meisterdati ka jõulukuusk, mis jäi lugemissaali ehtima.

5. üritus sarjast “Lugemine loeb”

18.märtsil kogunesid lugemissaali 3.kl.õpulased. Õpetaja Gea Tüksammel luges ette oma lapsepõlveraamatut E.Niit 'Suur maalritöö" ja õpetaja Nele Mariste tutvustas uut lasteraamatut I.Tomusk" Kops läks üle maksa".

6. üritus sarjast “Lugemine loeb”

12. mail kogunesid lugemissaali 3. klassi õpilased kuulama õpetaja Liane Rohtmäe lapsepõlve lemmikraamatut, milleks oli  Astrid Lindgreni “Pipi Pikksukk”. Uue raamatuna tutvustas raamatukoguhoidja Tiiu  Kitsiku teost "Herkülo Büroo".

7. üritus sarjast “Lugemine loeb”

2. juunil loeb 4. klassidele oma lapsepõlve lemmikraamatut ette õpetaja Anne Piibur. Tema lemmikteos oli P. Berna “Peata hobune”. Samas tutvustati ka Reeli Reinausi uut lasteraamatut “Täiesti tavaline perekond”.

Lugemissaalis on Sinu kasutuses õppetööks vajalik lauaarvuti ning printer.