Lugemissaal

Kuula vaikust!

Lugemissaal ootab Sind, kui Sa vajad vaikust, et tegeleda õppetööga, lugeda raamatut või ajakirja, pidada vestlusi sõbra või meeskonnakaaslasega.

1. Lugemine loeb

5. oktoobril osalesid 2. klassid lugemissaali üritusel "Lugemine loeb". Oma lemmikraamatut "Aatomiku juhtumused" luges ette kehalise kasvatuse õpetaja Janno Abner. Õpetaja Nele Mariste tutvustas uusi raamatuid "Väike vunts" ning "Piia präänik ja bandiidid".

2. Lugemine loeb

Lugemissaali ürituse “Lugemine loeb" 2. kohtumine toimub seekord 4. klassidele 22. oktoobril kell 10.30. Külla tuleb lastekirjanik Kadri Hinrikus, kes tutvustab oma uut raamatut "Elevant".

3. Lugemine loeb

Õpetaja Eve Rohtla loeb 12. novembril kell 10.25 3. klassidele ette oma lemmikraamatut "Pan Kleksi akadeemia". Õpetaja Nele Mariste tutvustab Andrus Kivirähki raamatut "Tilda ja tolmuingel".

4. Lugemine loeb

13. detsembril kogunesid lugemissaali 1. klasside õpilased, et saada osa neljandast "Lugemine loeb" üritusest. Õpetaja Johannes Vergi luges ette oma lapsepõlve lemmikraamatut "Viplala lood" ning õpetaja Nele Mariste tutvustas jõuluraamatut "Väike põhjapõder". Ühiselt meisterdati ka jõulukuusk, mis jäi lugemissaali ehtima.

Lugemissaalis on Sinu kasutuses õppetööks vajalik lauaarvuti ning printer.