| Eriolukord

07.05.-14.05.22 Rahumäe kooli õpilaste keelereis Inglismaale

7. päev

Esimese poole päevast veetsime keelekoolis. 

Sooritasime inglise keele testi ja saime tunnistused, et oleme läbinud keelekursuse. 

Sellele järgnes tunnine lõuna ja siis suundusime kõik randa fotojahile. 

Pärast seda oli meil vaba aeg ning igaüks võis minna koju või jääda linna poodlema.

6.päev

Neljapäevane päev oli meil suhteliselt igav kuna kell 9.30 algas meil keelekool. Päeva keskel oli lõuna ja peale lõunat oli uuesti inglise keel. Hiljem õhtul käisin toakaaslasega päikseloojangut vaatamas rannas kus tegime ka pilte. 

5. päev

Me saime kell 8.45 Brighton stationis kokku kust me sõitsime rongiga Londonisse. Sealt läksime metroo peale ja sõitsime Green parki. Edasi kõndisime Buckinghami Palace juurde ja käisime ringi seal lähedal. Edasi liikusime Londoni keskväljaku juurde kus läksime ka sööma. Peale sööki oli meil vaba aeg kus saime poodides käia ning hiljem sõitsime paadiga Thames jõel ja käisime Tower bridgel. Päeva lõpus läksime rongijaama kust sõitsime rongiga koju.

4. päev

Kell 8.45 kohtusime Brighton Stationis, kust sõitsime rongiga Londonisse. Sealt edasi läksime metroosse ja sõitsime Green Parki. Edasi kõndisime Buckinghami  paleeni ja jalutasime selle lähiümbruses ringi. Edasi liikusime Londoni keskväljakule, kus käisime ka söömas. Pärast sööki oli meil vaba aeg: saime poodides käia ning hiljem paadiga Thames`i jõel sõita. Samuti külastasime Tower Bridge`i. Päev lõppes rongisõiduga koju.

3. päev

Hommikul saime kell 9.25 keelekooli juures kokku. Kell 9.30 algas meil inglise keel, mis lõppes kell 12.30, ja kuna tund kestis 3h, oli see poolitatud 15 minutilise pausiga, mil  saime veidi puhata. 

Pärast tundi oli meil tunnine lõuna ja puhkepaus, enne kui läksime ringi kõndima.

Päeva teises pooles tehti meile giidi juhendamisel  Brightoni tuur, mis lõppes keskväljakul.

2. päev

Päev algas sellega, et saime kooli lähedal kl 8.20 kokku ja läksime bussituurile, mis kestis terve päeva. 

Kõigepealt sõitsime Greenwichi ja sealt edasi Cranbridge’i. Mõlemas kohas juhendas meid kõigepealt giid ja hiljem oli meil vaba aeg, mil saime iseseisvalt ringi käia, näiteks poodides ja linna peal. 

Pärast sõitsime tagasi keelekooli juurde, kust läksime kõik iseseisvalt enda perede juurde.

1. päev

Kell 13.30 saime lennujaamas kokku ja sealt edasi lendasime Londonisse. 

Londonist sõitsime edasi bussiga Brightonisse oma keelekooli ette. Seal anti meile nädalane bussikaart, päevaplaan, kott ja pastakas. 

Edasi suundusime taksoga perede juurde. 

Meil oli õhtul natuke aega, seega käisime poes ning hiljem sõime õhtust.