Kunst

Puutöö ja disainiring

Puutöö ja disainiring arendab loomingulist mõtlemist, käelisi oskusi, ettevõtlikkust ja tehnoloogiateadmisi.

1 kord nädalas
N 15.30

5.-9. klassile
Tasuta

Registreeru siin
Huviringist lähemalt

Puutöö- ja disainiring ootab huvilisi

Puutöö- ja disainiring on mõeldud õpilastele, kes soovivad oma praktilisi ideid teoks teha. Ringis pakutakse õpilastele asjakohast nõu ja töövahendeid oma projektide teostamiseks.

• Asjaosalised õpivad planeerima oma aega, arendavad tehnoloogilist mõtlemist ning käelisi oskusi.
  • Huviringis määrab õpilane ise oma projekti sisu ning juhendaja abistab teda individuaalselt.
  • Lisaks individuaalprojektidele on võimalik ette võtta ka suuremaid ja mahukamaid grupitöid.
  • Projektides lähtume funktsionaalse disaini põhimõtetest. Töö käigus saavad osalejad teadmisi toote loomise protsessist.
  • Klassikalise töökoja kõrval õpivad huvilised kasutama laserlõikepinki ja selleks  vajalikke disainiprogramme nagu Inkscape ja RD Works.

Juhendaja

Martin Kuum on lõpetanud tehnoloogiaeriala, õpetanud ülikoolis ja on praegu tegev põhikooliõpetajana.

Martini erihuvi on pälvinud tootedisaini protsess ning nii klassikaline kui ka tänapäevane tehnoloogia ja materjalikasutus. Huvi pakuvad erilahendust vajavad puutöö- ja nahkehistööprojektid.

• Martin Kuum

• Loovusained ja muusika: käsitöö ja tehnoloogiaõpetus, puutöö-, disaini- ja laserring, lauatennise ring
  • martin.kuum@rahumae.edu.ee

Vaata veel