Kunst

Puutöö- ja disainiring

Puutöö- ja disainiring arendab loomingulist mõtlemist, käelisi oskusi, ettevõtlikkust ja tehnoloogiateadmisi.

1 kord nädalas
E 15.30

4.-9. klassile

Huviringist lähemalt

Puutöö- ja disainiring ootab huvilisi

Puutöö- ja disainiring on mõeldud õpilastele, kes soovivad oma praktilisi ideid teoks teha. Ringis pakutakse õpilastele asjakohast nõu ja töövahendeid oma projektide teostamiseks.

• Asjaosalised õpivad planeerima oma aega, arendavad tehnoloogilist mõtlemist ning käelisi oskusi.
  • Huviringis määrab õpilane ise oma projekti sisu ning juhendaja abistab teda individuaalselt.
  • Lisaks individuaalprojektidele on võimalik ette võtta ka suuremaid ja mahukamaid grupitöid.
  • Projektides lähtume funktsionaalse disaini põhimõtetest. Töö käigus saavad osalejad teadmisi toote loomise protsessist.
  • Klassikalise töökoja kõrval õpivad huvilised kasutama laserlõikepinki ja selleks  vajalikke disainiprogramme nagu Inkscape ja RD Works.

Juhendaja

Õpetaja Indrek Kikas.