11. veebr. 2022 | Koolielu

Talispordinädal 14.-18.02.22

• E – lumejalgpall 7.–9. klassidele kooli staadionil: 3. tund – 7. klassid; 4. tund – 8. klassid; 5. tund – 9. klassid.
  • T – labakurahvastepall. 4. –6. kl kooli staadionil. Labakud kätte! 5. tund – 4. klassid; 6. tund – 5. klassid; 6. klassidel on võistlus 22. veebruaril 7. tunni ajal.
  • K – kelguvõistlused. 1.–3. kl (info kellaaegade kohta keh-kasv õpetajatel). Olümpiateemalised esitlused kooli TV-st.
  • N – kell 10.10  olümpiateemaline DigiTaibu saalis.
  • K – talispordinädala autasustamine 23.02 kell 11.00  2. korruse õpilaval.

• Talispordinädala jooksul toimub klassidevaheline (1.–9. kl) lumememmede võistlus. Lumememm võiks olla majaesisel alal. Iga klass leiab ise aja, millal ta seda teeb, töö üles pildistab ja ära saadab meilile reeva.kuusk@rahumae.edu.ee.
  • Autasustamine on kategooriate järgi (plakat stendil).
  • Olümpiateemalised kooliraadio minutid on neljapäeval vahetundides 3.korrusel.

Iga päev kell 12.10 on õuevahetunnid mängujuhtide eestvedamisel, kokku saadakse maja ees:

E 1. klassid

T  2. klassid