27. jaan. 2023 | Projektid

Rahumäe Põhikooli õpilasfirma Õunaamps käis rohekoolitusel

21. jaanuaril käis Rahumäe õpilaste minifirma Õunaamps JA Eesti ja Negavati korraldatud koolitusel “Kuidas jõuda oma jätkusuutliku ideega klientideni”, mida juhendas veebilehe suletudring.ee eestvedaja Liisa Aavik.

Õpilased ise kirjutavad oma kogemusest järgmist:

📌 Koolitusel saime teada palju uut ja huvitavat roheturunduse kohta. Juttu tuli müksamisest ning lisaks avastasime, mis on meie toote väärtused rohemaailmas.

📌 Koolitus andis meile klientidega suhtlemiseks vajalikke nippe ja julgustas rohkem inimestega suhtlema.

📌 Koolitus inspireeris meid kõiki. Jätame kindlasti kõik nipid ja soovitused meelde, et neid rakendada edaspidi laatadel ja mujal.

Lähiajal on Õunaampsu meeskonnal plaanis osaleda veel müügikoolitusel, et 11.-12. veebruarini 2023 peetaval õpilasfirmade laadal veelgi paremini silma paista!