27. sept. 2023 | Koolielu

LIIKUMISNÄDAL RAHUMÄE KOOLIS

Rahumäe põhikooli liikumisnädal on alguse saanud üle-euroopalisest liikumiskampaaniast, mille eesmärk on pöörata suuremat tähelepanu õpilaste kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele.

Liikumisnädalal teadvustame koolis erinevate üritustega liikumise ja tervise tähtsust. Traditsiooniks on kujunenud ülekooliline matkapäev, spordipäevad, jalgpalliturniir “Rahukas”, viktoriin DigiTaibu ja õuevahetunnid.

Juba kolmandat aastat järjest võtab koolipere osa sammumeistrite väljakutsest “Sinu sammud loevad”, mida veab Rahumäe kooli tervisemeeskond.

Üheskoos jõuame kaugemale!

Meeleolukas matkapäev Rahumäe põhikoolis

22. septembril tähistas Rahumäe kool sügise algust traditsioonilise matkapäevaga.

Paljud algklassid ja suur osa põhikoolist (6.-7. klassid) sisustas oma aega Pääsküla rabas: kes räätsasid proovides, kes taimi uurides, kes metsaskäimise tarkust omandades.

Oli ka neid, kes tegid põneva orienteerumismängu vanalinnas.

8.b ja 9.a klass külastas Wittensteini ajakeskust ja tegevusmuuseumi Paides ning pani end proovile Türi elamuspargi seiklusradadel.

Ilm oli südasuviselt soe ja päev väga tore.

Spordipäev

Meie kõige nooremad tänasel krossijooksul.

Jalgpalliturniir 27.09.2023