Rahumäe Põhikool saavutas Tallinna korvpallimeistrivõistlustel 2. koha

Kolmapäeval, 19.aprillil toimub Kalevi spordihallis (Juhkentali 12) kell 12.40 korvpallifinaal.

Vastakuti on Rahumäe Põhikooli ja TSG võistkonnad. Tulge omadele kaasa elama!

Kokkuvõte:

Tallinna Rahumäe Põhikool saavutas viimased kuu aega väldanud Tallinna koolinoorte korvpallimeistrivõistlustel 27 võistlustulle asunud võistkonna hulgas suurepärase teise koha!

Alustuseks mängiti neljaliikmelises alagrupis, kus kindlate võitudega marsiti järgmisesse ringi. Seal saavutasime kolme võidu ja ühe kaotusega teise koha, mis viis Rahumäe juba nelja  parema kooli mõõduvõtule, kus saavutasime kolm võitu. Nendega vormistasime ühtlasi koha lõppmängus.

Finaal Tallinna Saksa Gümnaasiumi vastu toimus juba Eesti korvpalli pühamus Kalevi Spordihallis. Mängu alguses saime end paremini käima ja poolajaks võitlesime end välja seitsmepunktilisse eduseisu. Kolmandal veerandajal lasime vastased järele ja viimasel neljandikul jätkus punkt-punkti heitlus, kus seekord tõmbasid pikema õlekõrre vastased ja meil tuli vastu võtta napp kaotus 35 : 38.

Hõbedasse võistkonda kuulusid Tobias Ander Olde, Jordan Järvela, Edward Peganov, Karl-Sander Karming, Matheas Hansson, Alo-Tauri Mere, Kaspar Seil ja Jakob Aleksander Olde.

Suur tänu treeneritele ja palju õnne kogu korvpallimeeskonnale!