20. okt. 2022 | Koolielu

DigiTaibu võistlus on saanud Rahumäe põhikoolis juba traditsiooniks, aga mida see endast kujutab, kes ja kuidas sellel osaleda saab? Loe edasi ja saad vastuse. 

  • DigiTaibu toimub kord kord kuus ning on mõeldud 4.–9. klassi õpilastele. Iga kuu viimase neljapäeva 2. vahetunniks ehk kell 10.10 ootame igast klassist 3-liikmelist võistkonda kooli saali  osalema. Õppeaastal on kokku 8–9 võistlusvooru. Klassi 3-liikmelise võistkonna õpilased võivad eri voorudes ka vahetuda.
  • Niisiis tuleb DigiTaibu võistkondadel vastata ühe vahetunni jooksul 20-le silmaringi avardavale küsimusele. Küsimused on koostanud aineõpetajad ning need puudutavad viimase kuu olulisemaid sündmusi nii kodukohas kui ka välismaal. Hea lõpptulemuse nimel on klassidel nutikas osa võtta igast voorust. 
  • Pärast iga võistlusvooru avalikustatakse mängu link nii kooli kodulehel kui ka Facebooki lehel ning soovi korral saab kaasa mängida nii lapsevanem kui mistahes huviline. Kaasa mängides ja enda teadmisi proovile pannes ei pea mängu sisenedes  kontot looma ega  andmeid sisestama. Mängu sisenedes piisab hüüdnimest ja mängu saab sooritada ka mitu korda. Mängi kaasa! Mälumängu link (mäng on avatud kuni 00.00.00)
  • DigiTaibu parimaid autasustatakse kevadel – mais või juunis. Head mängulusti!

Pildistas meediatiim/Lisete