12. dets. 2023 | Koolielu

Alanud on Rahumäe kooli suur jõulutrall!

Rahumäe kooli jõulutrall kestab 12.-21. detsembrini ja sinna mahub väga palju jõulutegevusi.

12. detsembril oleme loovad Piparkoogimaanial, seejärel saame osa 13. detsembri jõululaadast ja jõulubingost ning 15. detsembril leiame üles parimad jõulukampsunid, milles vahvaid jõulupidusid nautida. 

Jõulutrall lõppeb piduliku kirikukontserdiga Nõmme Rahu kirikus N, 21.12 kell 10.00. Traditsioonilisele jõulukontserdile on oodatud kogu koolipere.

Ilusat pühade ootuse aega kõigile!

7.-9. klassi jõulupidu 20.12.23

4.-6. klassi jõulupidu 19.12.23

Lummavale jõuluetendusele järgnesid kõigi klasside etteasted.

Tulemata ei jäänud ka jõuluvana.

Täname jõuluetenduse juhendajaid Mart Kampust, Heddi Vesket, Ave Tuumalu ning näiteringi õpilasi. Kiitus huvijuht Reeva Kuusele ning 6.a ja 6.b korraldustiimile, samuti helimeeskonnale!

1.-3. klassi jõulupidu 19.12.23

8. klassi õpilased etendasid väiksematele kuulajatele jõulumuinasjutu. Külla tuli ka jõulutaat! Pakkide lunastuseks oli igal klassil selgeks õpitud laulud, luuletused, tantsud.

Piparkoogimaania

Rahumäe kooli piparkoogimaania on pakkunud palju loomingulist lusti nii väiksematele kui suurematele. Piparkoogimaania 3D tulemused on näituseks pandud kooli II korrusele.

Päkapikutrall

Jõulunädalal jagus päkapikke nii koridoridesse tantsima ja trallima kui ka mängujuhtide juhendamisel mööda maja liikumisaardeid jahtima. 

Esimese klassi lastele sai selgemaks, kus miski koolimajas asub. Hasart ja rõõm liikumisest peegeldus laste nägudelt vastu. Väiksemate laste lust oli nakkav – aardeid soovisid otsida vanemadki klassid.