13. veebr. 2023 | Õpilasesindus

Säravad tähed 2023

9. veebruaril sai teoks kooli traditsiooniline playback-üritus Säravad Tähed.

Tänavu korraldasid ürituse oma loovtööna 8.a klassi õpilased Aile Oks, Merili Vilu, Saskia Alusalu ja Sofi Veske. Esimest korda korraldati ürituse logo konkurss, mille võitjaks osutus Aile Oks.

Säravad Tähed 2023 tulemused olid järgmised:

4.-6. klassi arvestuses saavutas

I koha 6.b klass

II koha 5.b klass

III koha 5.c klass

Eripreemia pälvis 4.b klass.

Publiku lemmikuks valiti aga 7.b klass.

7.-9. klasside arvestuses saavutas

I koha 7.a klass

II koha 7.b klass

III koha 9.b klass

Suur aitäh kõigile osavõtjatele, koolile, žüriile, toetajatele ja vanematele. Palju õnne võitjatele!

Õpilased Säravatest Tähtedest 2023

Tänavuse Säravad Tähed konkursi valmistasid ette õpilased oma 8. klassi loovtööna. Mõistagi on ettevalmistus iga ürituse kõige pikem osa. Nii ka Säravatel Tähtedel. Õpilased  pidid leidma sponsorid, kohtunikud ja meeskonna, kes oleks korraldusel abiks. Korraldajad ise ürituse ajal pidu eriti nautida ei saanud, kuna tegevust oli palju, aga tagasiside konkursile oli see-eest positiivne. Üldiselt läks Säravad Tähed 2023 korda ning korraldajad jäid igati  rahule.

Kui midagi muuta, siis järgmisel aastal võiks keelata ära konfetikahurid, kuna konfettide kokkukorjamine jäi järgmisel päeval korraldajate õlule: õpilased korjasid neid ükshaaval saali põrandalt üles, aga ka see on ürituse korraldamise üks võludest.

Tahame tänada suurt meeskonda, tänu kellele sai üritus lõplikult teoks.

Suur aitäh teile heli-ja valgusetiimi Mikk, Mart, Georg ja Sten; lavameeskond: Ireen, Karoliine ja Katri; kunstitiim: Maia, Elis ja Heleli; meediatiim: Birgit, Lisete Marie, Robert; meie juhendaja: Reeva; õhtujuhid: Maia ja Trevor;

kohtunikud: Karmo Kuri, Arija, Imam ja Tanel Nurk; samuti kõik, kes aitasid meil saali valmis panna ning olid meile ürituse toimimisel abiks. Aitäh kogu koolile ja suurepärasele publikule!

Täname sponsoreid: Kalev, Kuulsaal, Seik, Saku, In-Game, Kooker, Elli, Smarten, Trükiviis, Mamma!

Pildistas ja filmis MEEDIATIIM/ Birgit, Robert, Lisete Marie